Eating Disorders Last active: Never
Not logged in [Σύνδεση - Register]
Go To Bottom

Thin positive: Μυστικά ελέγχου της πείνας και της διατροφής
Διατίθεται στο βιβλιοπωλείο Ψυχολογίας του E-Psychology.gr
Αναλυτικές Πληροφορίες - Παραγγελία

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2  3  ..  5
Author: Subject: LIPOTOX - TA ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!
ANGEL?
Μέλος
**

Registered: 18/5/09
Member Is Offline

Warnings:
This Member Has No Warnings

shocked.gif posted on 18/5/09 στις 02:02
LIPOTOX - TA ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!

ΞΕΚΙΝΗΣΑ LIPOTOX ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΡΑΜΠΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ. ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ Κ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Κ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ - 1 ΚΟΥΤΙ - ΜΕ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ?
Υ.Σ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ

View user's profile View All Posts By User U2U Member
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 15:36

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wRs3xfJ/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wRs3xfJ/blk-blk-blk-weight.png
[/url]

mtsek85
Θαμώνας

Registered: 23/2/09
Member Is Offline

Mood: διαθεση ουράνιο τόξο... μαύρη... άσπρη... κλπ...
Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 16:01

angel εγω τα παιρνω εδω και 20 μερες και ειμαι μειων 5 κιλα.. αλλα δεν εκανα σωστη διατροφη, ετρωγα οτι ναναι + αρκετα παχυντικα κατα διαστηματα...

παντως γαμενα εχουν αποτελεσμα!

και τα συνεχιζω και εχω και προμηθειες για 2 εβδομαδες ακομα :)

καλη σου επιτυχια παντως!!!!!

α... να σημειωσω πως εγω δεν ειχα καμια παρενεργεια...

άρχισα 31/05/1 με 91κ (δική μου ζυγαρια)
υψος 1,67 με βαρύ σκελετο, κανονικη δομή σώματος
http://www.ticker.7910.org/wa__91.0__02gP00000g41MTcxaHBkfDEyMzQ1MWFqfGZ0YW5vdW1lIHN0byBzdG94by4uLiE.gif
View user's profile View All Posts By User U2U Member This user has MSN Messenger
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 16:32

ΟΚ. ΠΟΣΑ ΧΑΠΙΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ? 5? ΟΣΑ ΛΕΝΕ ΣΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ?

mtsek85
Θαμώνας

Registered: 23/2/09
Member Is Offline

Mood: διαθεση ουράνιο τόξο... μαύρη... άσπρη... κλπ...
Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 16:36

οσα λενε οι οδηγιες γενικα, αλλα και τα φακελακια μαζι...

άρχισα 31/05/1 με 91κ (δική μου ζυγαρια)
υψος 1,67 με βαρύ σκελετο, κανονικη δομή σώματος
http://www.ticker.7910.org/wa__91.0__02gP00000g41MTcxaHBkfDEyMzQ1MWFqfGZ0YW5vdW1lIHN0byBzdG94by4uLiE.gif
View user's profile View All Posts By User U2U Member This user has MSN Messenger
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 16:47

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΛΛΑΕΙ Η ΖΥΓΑΡΙΑ, AΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ, ΠΕΙΝΑΣ , ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΔΙΑΤΑ, ΤΗΝ ΞΑΝΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ... ΤΑ ΧΑΠΙΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΑΠΑΚΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗ ΚΡΑΜΠΑ ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ..
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΣ!

etet
Νέο μέλος
*

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 16:49

καλημερα, ανακαλυψα το site τυχαια, αγορα σα το lipotox και ψαχνοντας περισσοτερες πληροφοριες στο internet ανακαλυψα το site. σημερα γραφτηκα. το ξεκινησα την προηγουμενη δευτερα και το lipotox extreme 7day και τα χαπια και σε μια εβδοαμαδα εχασα 2 κιλα, για εμενα που δεν χανω ευκολα βαρος ειναι καλα. προς μελος anglel που εχει κραμπες πινεις αρκετο νερο???

sasa14
Τακτικό μέλος

Registered: 23/4/09
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 16:50

ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι η δίαιτα που έχουν μέσα τι γράφει περίπου απο φαγητό??
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 16:55

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ - ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 6 ΠΟΤΗΡΙΑ ΝΕΡΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - Κ ΠΙΝΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΤΟΝΑ ΚΡΑΜΠΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΩΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.....

etet
Νέο μέλος
*

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 17:11

μου φαινεται απολυτα φυσιολογικο να ανησυχεις αλλα πιστευω πως το νερο ειναι καθοριστικος παραγοντας σε ολες τις διαιτες, καλη συνεχεια ΜΑΣ ευχομαι , κι εγω μην νομιζεις ειχα τις επιφυλαξεςι μου στην αρχη αν δεν το δοκιμαζε μια φιλη μου πρωτα αμφιβαλλω εαν θα το αγοραζα ποτε, και ας εχω δοκιμασει ολα τα "υγιεινα" σκευάσματα (gla 2000, και αλλα που ουτε τα θυμαμαι τωρα.....) αλλα προωπικα εσω μεινει παρα πολυ ευχαριστημενη και σκοπευω να το συνεχισω.
οσο για την διατροφη που ρωταει η σασα , απο διατροφη πρεπει να ομολογισω οτι εχει πολυ περιορισμενες ποσοτητες, εγω να πω την αληθεια αδυνατο να ακολουθησω την ποσοτητα των λαχανικων τρωω την διπλασια αλλα με μια κουταλια λαδι παντα. ετσι εχασα σε 1 εβδομαδα 2 κιλα, αλλα επειδη εχω και λιγο θυρεοειδη και η ηλικια των 32 δεν βοηθαει και πολυ ετσι δεν εχω ιδιαιτερες απαιτησεις. για εμενα απο 98 να φτασω 96 κιλα ηταν μεγαλο ξαλαφρωμα. ομως ενω δεν εχει πολυ φαγητο τα φακελακια ειναι πολυ χορταστικα (και βολικο για εμενα τα παιρνω μαζι μου παντου) και μου αναπληρωνουν και την αναγκη μου για γλυκο,ειναι σαν ροφημα σοκολατα.
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 17:14

5 ΧΑΠΙΑ LIPOTOX + ΔΙΑΤΡΟΦΗ (ΓΕΝΙΚΑ) ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ - ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΜΗΣ ΑΝΕΥ ΔΑΚΤΥΛΩΝ -, ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ. ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ!!!!

etet
Νέο μέλος
*

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 17:14

εαν θες σασα πιο αναλυτικα τι διατροφη γραφουνε να στην γραψω αυριο που θα εχω περισσοτερο χρονο, φευγω απο τη δουλεια σε λιγο ...
sasa14
Τακτικό μέλος

Registered: 23/4/09
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 17:18

αν είναι εύκολο ναι θα την ήθελα γιατι την θέλω την ποσότητα μου εγώ στο φαγητό η αλήθεια είναι..
δεν αντέχω με 150γρ.μαρούλι το θεωρώ γελοίο!!!
για να δούμε στην απόγνωση θα τα πάρω και αυτά τί άλλο θα κάνω??
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 17:37

TO LIPOTOX EXEI 3 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΓΙΑ ΧΑΣΙΜΟ 5,10, 20 ΚΙΛΩΝ ΣΕ 2, 4 ΚΑΙ 8 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΣΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ Κ ΤΑ ΦΑΚΕΛΛΑΚΙΑ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ 1 ΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ (ΚΡΕΑΣ, ΨΑΡΙ, ΤΥΡΙ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΑΛΑΜΗΣ ΠΛΗΝ ΔΑΚΤΥΛΩΝ Η 2 ΑΥΓΑ) + 1 ΜΕΡΙΔΑ ΦΡΟΥΤΑ ( 1 ΦΡΟΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ Η ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ Π.Χ ΚΕΡΑΣΙΑ 10). ΓΙΑ ΔΕΙΠΝΟ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ 1 ΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ + 1 ΜΕΡΙΔΑ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ (1 ΚΟΥΠΑ). ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 1 ΦΑΚΕΛΛΑΚΙ LIPOTOX 7 + 1 ΜΕΡΙΔΑ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ Η ΦΡΟΥΤΩΝ.
ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΩΜΙ, ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ , ΡΥΖΙ, ΠΑΤΑΤΕΣ, ΛΙΠΑΡΑ - ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΛΑΔΙ - ΑΛΚΟΟΛ, ΓΛΥΚΑ.

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΟΒΟΥΝ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΣ (ΠΟΛΥ)ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ..

ΑΑΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ!!!!!

ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/5/09 στις 18:56

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ LIPOTOX ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...PLS

jvanis
Μέλος
**

Registered: 4/7/06
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 19/5/09 στις 01:02

Εχω βαρεθεί να γράφω πως τα μόνα ασφαλή φάρμακα που είναι εγκεκριμένα και υπάρχουν επιστημονικές μελέτες για την ασφάλεια και την αποτελεσματικότητα τους είναι REDUCTIL-XENICAL.Aπό εκεί και πέρα όσοι εμπιστεύονται τα διαφημιστικά τρικ των εταιρειών και τα όσα αναγράφουν οι ετικέτες τους ας συνεχίσουν να παίρνουν ότι να'ναι. Αποτέλεσμα στο να μην πεινάς και να χάνεις βάρος, μπορείς να έχεις και παίρνοντας ναρκωτικά. Πρέπει κάποτε να σταματήσετε να βάζετε την εμφάνιση πάνω από την υγεία, άρα και να σταματήσετε να παίρνετε οτιδήποτε σας παρουσιάζεται ως λύση στο αδυνάτισμα. Δίαιτα και γυμναστική σας βοηθούν να χάσετε βάρος. Οτιδήποτε άλλο, θέτει σε κίνδυνο την υγεία σας. Αν θέλετε για χάρη της εμφάνισης να ακολουθείτε μεθόδους που μόνο την αγράμματη γιαγιά μπορούν να πείσουν, συνεχίστε... Aν το φάρμακο που προτείνετε εδω μέσα ήταν ασφαλές και αποτελεσματικό θα το έδιναν και όσοι σοβαροί γιατροί ασχολούνται με το θέμα της παχυσαρκίας, αλλά δεν το κάνουν. Σταματήστε να θεωρείτε πως ότι διαβάζετε στο ίντερνετ είναι σωστό. Άκόμα και κάποιος επιστήμονας να γράφει κάτι, αυτό δεν σημαίνει πως πάντα λέει την αλήθεια ή δεν έχει κάποιο σκοπό ή προσωπικό κέρδος. Για να σας πείσει κάτι για την ορθότητά του αναζητείστε το σε σελιδές επιστημονικών εταιρειών και όχι σε blogs και forums. Το ίντερνετ μπορεί να προσφέρει γνώσεις, αλλά και παραπληροφόρηση.Προσοχή λοιπόν και κριτική σκέψη....
etet
Νέο μέλος
*

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 19/5/09 στις 11:15

ουαου, εντυπωσιαστηκα προς τι αυτη η επιθεση ??? αποψη σου σωστα, ομως τα ανωτερω που γραφεις ειναι ΦΑΡΜΑΚΑ!!! οταν πηγα προχθες στο φαρμακειο να ρωτησω για το reductil γιατι πρωτη φορα το ακουγα στην ζωη μου η φαρμακοποιος μου εξηγησε οτι το συγκεκριμενο φαρμακα δρα καπως στον εγκεφαλο και κοβει την ορεξη, εγω λοιπον αυτο το φαρμακο δεν θα το επαιρνα ποτε μα ποτε, οσο για το χενικαλ ναι το ειχα δοκιμασει το 2003 για ενα μηνα αλλα μου ειχε φερει απιστευτα φουσκωματα και με το εντερο μου μετα ειχα προβλημα, ασε το ποσες φορες πηγαινα στην τουαλετα εμ αποτελεσμα να μην μπορω να βγω απο το σπιτι γιατι μπορει να με επιανε στο δρομο. αρα ΕΓΩ προσωπικα αυτα τα δυο τα εχω αποριψει. ναι ειχα χασει βαρος με μια διατροφη που μου ειχε δωσει μια γυναικολογος - ενδοκρινολογος , ειχα φτασει στα 67 κιλα (με το 1,60 υψος ημουν οκ) αλλα σιγα - σιγα λογω ψυχολογικων , εργασιακων (δουλευα σε 3 δουλειες) - ληψη κορτιζονης για αλεργια - θυρεοειδης , παχυνα μεσα σε 3 χρονια 30 κιλα. ολο αυτο το διαστημα κατα καιρους εχω χασει ενα - δυο κιλα με αλλα βοηθηματα απο το φαρμακειο αλλα τελικα , κανοντας το 1 εβδομαδα ειδα οτι το lipotox μαζι με την διατροφη με βοηθησε πολυ. οσο το γιατι κοβει την πεινα εχει μεσα καποια συστατικα - βιταμινες που βοηθανε (ρωτησα 2 φαρμακοποιους πριν). σε πληροφορω οτι πιο καλα και πιο σωστα τρωω τωρα παρα πρινα απο μια εβδομαδα, για αυτο και ενω εχω χασει μονο 2 κιλα αισθανομαι οτι μπορω να αντεξω το 24 ωρο μου και χωρις να χρειαστει να πιο ουτε ενα καφε! εαν μπορουσα να κρατησω το προγραμμα ενος διαιτολογου σιγουρα θα ηταν το καλυτερο, ομως επειδη δεν υπαρχει ουτε χρονος για μαγειρεμα ουτε πολυς χρονος για σουπερ μαρκετ και φευγω το πρωι για την δουλεια και μετα εχω αλλες υποχρεωσεις με μαθηματα) γυρναω βραδυ.... το φακελακι lipotox εμενα με βολευει ....
etet
Νέο μέλος
*

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 19/5/09 στις 11:17

sorry λογω δουλειας κανουμε και τα αναλογα ορθογραφικα λαθη :(
etet
Νέο μέλος
*

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 19/5/09 στις 11:38

α, και anglel για τα αποτελεσματα που λες η φιλη μου που μου τα συστησε εχασε 8,5 κιλα σε 4 εβδομαδες, ετων 28 με 1 παιδι 4 ετων και την πρωτη εβδομαδα εκανε μονο τα φακελακια και την 2η εβδομαδα ξεκινησε και τα χαπια, αυτα...
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 19/5/09 στις 15:27

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

MIMITOULI
Νέο μέλος
*

Registered: 10/5/09
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 20/5/09 στις 19:20

Παίρνω τα lipotox εδώ και ένα μήνα, εχω συνολικά χασει 4 κιλά και παρα παρα πολλούς ποντους,εχω παραπολύ καλη διάθεση μου έχουν σταματήσει καποιες ενοχλήσεις που είχα με το έντερο και όλοι μου λένε οτι έχω μεγάλη διαφορά. Παίρνω μόνο τα χαπάκια εχω κόψει τελείως το τσιμπολόγημα και έχω μειώσει τις μερίδες, τρώω όμως απο όλα. Ισως αν ακολουθούσα καποιο πρόγραμμα να είχα καλύτερα αποτελέσματα,αλλα έχω κουράστει ως τώρα απο όλα όσα έχω κανει ως τώρα.Πάντως είναι ότι το καλύτερο έχω κανει.

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wiajOIy/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wiajOIy/weight.png
[/url]
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 20/5/09 στις 22:42

ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΜΙΤΟΥΛΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΟΝΟ 3 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΟΤΙ ΑΔΥΝΑΤΙΣΑ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΠΟΝΤΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ LIPOTOX.... Η ***ΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΨΙΛΟΒΛΕΠΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ. Κ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΑΙΡΝΩ 5. ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΜΜΙΑ?

MIMITOULI
Νέο μέλος
*

Registered: 10/5/09
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/5/09 στις 15:12

Δεν εχω καμία παρενεργια

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wiajOIy/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wiajOIy/weight.png
[/url]
ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/5/09 στις 15:35

ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ 8 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ. ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!

ANGEL?
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 22/5/09 στις 15:29

ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ 3 ΚΙΛΑ ΣΕ 8 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΒΟΥΛΙΜΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΑ ΤΗΣ EUROVISION (1 ΠΙΤΣΑ + CHEESECAKE)!!!!

Pages:  1  2  3  ..  5

Διατροφική νοημοσύνη: Η απάντηση στη βουλιμία, την πολυφαγία και την παχυσαρκία  Στο βιβλιοπωλείο Ψυχολογίας του E-Psychology.gr
Διαβάστε Αναλυτικά

Go To Top